Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.

Recepcjonistka/sta

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Komitetu Obrony Robotników 49, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Obsługa recepcji w siedzibie Spółki.
  • Nadzór nad firmową skrzynką Spółki.
  • Administrowanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą.
  • Zakupy biurowe.
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji (w tym faktur).
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook).
  • Bardzo wysoka kultura osobista i doskonałe umiejętności organizacji pracy.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej A2.
Wymagania (mile widziane)
  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Prawo jazdy kat. B.
Korzyści dla kandydata
  • opieka stomatologiczna
  • Możliwości uczestnictwa w ciekawych projektach rozwojowych.
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Samodzielną pracę w dobrej atmosferze i wspierającym zespole.
  • prywatna opieka medyczna
  • parking dla pracowników
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (zniżki pracownicze na produkty dostępne w naszych sklepach, dofinansowanie karty Multisport, szkolenia, świadczenia świąteczne).
  • dofinansowanie wypoczynku
  • kawa / herbata
  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi na preferencyjnych warunkach.
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Premie kwartalne (kompetencyjne) oraz roczne (wynikowe).
  • ubezpieczenie na życie
Jesteśmy dumni z tego, że Baltona nieprzerwanie od ponad 77 lat jest obecna na rynku Duty Free. Za nasz największy sukces uznajemy umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków biznesowych poprzez rozwój obecnych i nowych obszarów działalności, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Współpraca z najlepszymi markami, dbałość o jakość i szeroki asortyment produktów gwarantują budowanie zaufania wśród naszych klientów.