Mondelēz International w Polsce

Specjalista ds. Infrastruktury

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Płońsk (powiat płoński), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Koordynacja działań związanych z bezpieczeństwem zakładu, również z udziałem firm zewnętrznych
  • Kontrola zgodności wymagań technicznych, budowlanych oraz technologicznych z faktycznymi warunkami panującymi w zakładzie
  • Zapewnianie bezpieczeństwa oraz możliwości ewakuacji w sytuacjach awaryjnych osobom przebywającym w budynku oraz na terenie całego zakładu
  • Nadzorowanie napraw, renowacji oraz inspekcji budynków
  • Zarządzanie oraz planowanie budżetu związanego z infrastrukturą zakładu
  • Udział w projektach budowy oraz rozbudowy budynków
  • Ekspertyza oraz zatwierdzanie dokumentacji technicznej, koncepcji, kierunków rozwoju oraz rozwiązań technicznych
  • Analiza rynku pod kątem optymalizacji dostawców usług
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Minimum 2 lata doświadczenia w dziedzinie zarządzania infrastrukturą
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz pracy w różnorodnym zespole
  • Umiejętność czytania projektów budowlanych oraz umiejętność zarządzania firmami podwykonawczymi
  • Samodzielność, elastyczność i wielozadaniowość
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
  • Dodatkowe benefity: dofinansowanie karty Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i wiele innych
  • multikafeteria MyBenefits
  • Jeśli chcesz wspólnie z nami wyznaczać globalne trendy w kategorii przekąsek, od możliwości idealnej kariery dzieli Cię jedno kliknięcie!
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony bez okresu próbnego
  • ubezpieczenie na życie
  • Możliwości rozwoju w globalnej firmie z mocną pozycją w branży i posiadającej tytuł TOP EMPLOYER Poland 2023 oraz TOP EMPLOYER Poland 2024
  • prywatna opieka medyczna
  • paczki świąteczne
  • bonus roczny
  • Codzienny darmowy transport do fabryki z Warszawy oraz Nowego Dworu Mazowieckiego
  • umowa na czas nieokreślony bez okresu próbnego
  • program emerytalny
  • elastyczny czas pracy
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • nagrody za staż pracy
  • parking dla pracowników
  • Bonus roczny
Mondelez International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działamy w 160 krajach, zatrudniając ponad 90 000 osób. Zapewne znasz większość naszych marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, BelVita, Halls, czy Lubisie. Kluczem do naszego sukcesu są wspaniali ludzie i kultowe marki. Dołącz do nas i wspólnie wyznaczajmy globalne trendy, poprzez oferowanie odpowiedniej przekąski na odpowiednią chwilę wyprodukowanej w odpowiedni sposób. Na polskim rynku rozwijamy się od 1992 roku, jest nas już ponad 4600 osób. Pracujemy w wielu lokalizacjach: biurze w Warszawie, siłach sprzedaży oraz 7 zakładach produkcyjnych w: Skarbimierzu, Bielanach Wrocławskich, Jarosławiu, Płońsku, Cieszynie i Jankowicach, jak również w globalnym Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu. Chcesz posmakować wyjątkowych możliwości w Mondelez? Wgryź się w poniższą ofertę!