Grupa Eltron Sp. z o.o.

Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania

Miejsce zatrudnienia
ul. Władysława Wysockiego 69, Białystok, Podlaskie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Wycena robót branży elektrycznej
  • Weryfikacja ofert dostawców
  • Analiza dokumentacji i wymagań technicznych związanych z przygotowaniem oferty
  • Analiza techniczna i ekonomiczna zastosowanych rozwiązań
  • Wykonywanie przedmiarów robót
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych
  • Utrzymywanie kontaktu z Klientem odnośnie prowadzonych tematów
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość branży elektrycznej
  • Sprawne poruszanie się w Pakiecie MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć zdobycia ciekawej pracy i doświadczenia w branży
  • Ambicja, chęć do nauki i rozwoju
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (profil elektrotechniczny lub inne kierunki techniczne)
Korzyści dla kandydata
  • Karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • pikniki rodzinne
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (udział w szkoleniach)
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Zniżki pracownicze w Centrach Elektrycznych
  • Niezbędny sprzęt do pracy: telefon i laptop
  • Program poleceń pracowniczych (możliwość zdobycia dodatkowego bonusu pieniężnego!)
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • program rekomendacji pracowników
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie oraz prywatną opieką członków rodziny!
  • ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe benefity:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane na spotkaniu
  • Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe
  • program emerytalny
  • spotkania integracyjne
  • Program emerytalny PPE, gdzie składki opłaca pracodawca

GRUPA ELTRON to firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w czterech sektorach: HANDEL, BUDOWNICTWO, PROJEKT i SERWIS. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi obejmujące sprzedaż produktów i urządzeń elektrycznych, projektowanie, doradztwo oraz wykonawstwo elektryczne. Nasza misja to dostarczanie rozwiązań elektrotechnicznych najwyższej jakości.

W naszej codziennej pracy kierujemy się trzema głównymi wartościami:

● Ciągłe doskonalenie: Dążymy do nieustannego rozwoju i podnoszenia jakości naszych usług. Nasz zespół jest gotowy na wyzwania i zmiany, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

● Wytrwałość: Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć nasze cele. Pracujemy z zaangażowaniem i oddaniem, niezależnie od trudności.

● Szacunek wobec ludzi: Relacje z naszymi klientami, pracownikami i partnerami są dla nas kluczowe. Działamy z szacunkiem, uczciwością i otwartością.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj