Polska Grupa Lotnicza

Specjalista ds. Zakupów (Catering)

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

ul. Komitetu Obrony Robotników 43, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie Strategii zakupowych, Planów zakupowych oraz prezentacji.
  • Prowadzenie postępowań zakupowych w podległej kategorii zakupowej (Catering);
  • Śledzenie trendów rynkowych materiałów i usług oraz analizowanie dynamiki cen, w szczególności w zakresie Cateringu i Handlingu.
  • Korzystanie z platformy zakupowej oraz innych aplikacji informatycznych (np. Sharepoint, Jira, itp.)
  • Stała współpraca z Dostawcami w postępowaniu zakupowym, odpowiadanie na wątpliwości i pytania, wsparcie przy składaniu ofert.
  • Budowanie i rozwijanie relacji z Klientem wewnętrznym, celem najlepszego zrozumienia potrzeb biznesu i proaktywnej realizacji Strategii zakupowej.
  • Renegocjacja umów, SLA.
  • Tworzenie RFP, ustalanie harmonogramu postępowań zakupowych, zbieranie ofert, szczegółowa analiza ofert, prowadzenie negocjacji, rekomendowanie dostawców, uzgadnianie umowy.
  • Wspieranie Klientów wewnętrznych w definiowaniu bieżących i przyszłych potrzeb oraz konsolidacji zakupów.
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenia w prowadzeniu procesów zakupowych, w tym przynajmniej 2 lata w obszarze usług cateringowych i handlingowych.
  • Dobra znajomość branży Cateringowej i Handlingowej.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, logistyka, itp.
  • Znajomość programów z pakietu MS Office.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, poziom min. B2.
  • Szeroko rozumiane kompetencje kupieckie tj. rzetelność, duży potencjał negocjacyjny, wysoka kultura osobista, umiejętność dokonywania analiz i wyciągania prawidłowych wniosków, zdolności interpersonalne.
Wymagania (mile widziane)
Znajomość SAP i Power BI.
Korzyści dla kandydata
  • Współpraca w ramach atrakcyjnego kontraktu B2B
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji
  • Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji
  • Zniżki na bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj