GTI Sp. z o.o.

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży w salonie Orange

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
5 500,00 - 6 400,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Świnoujście, Zachodniopomorskie, Polska
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • oferowanie pełnej gamy usług i produktów Orange Polska
  • aktualizowanie i poszerzanie swojej wiedzy
  • dbanie o standardy obsługi
  • realizowanie wyznaczonych planów
  • zajmowanie się wsparciem posprzedażowym Klientów
Wymagania (oczekiwane)
  • doświadczenie w sprzedaży
  • wykształcenie średnie
  • takie cechy, jak zorientowanie na realizację wyniku i komunikatywność
  • chęć do nauki i motywację do pracy
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • udział w licznych konkursach sprzedażowych
  • stabilna praca wraz z umową o pracę
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • składowe wynagrodzenia: podstawa - 4.300 zł brutto, po okresie wdrażania (maks. po 2 mc): 5.500 zł brutto, ponadto premie sprzedażowe - w zależności od wyników sprzedaży, dla salonów zlokalizowanych w miejscowościach liczących powyżej 25-50 tys. mieszkańców wynoszące dla stanowiska specjalisty ds. sprzedaży około 900 zł brutto średnio miesięcznie, z potencjałem osiągnięcia lepszych wyników
  • korzystanie z najnowszych technologii
  • awanse wewnętrzne
  • prywatna opieka medyczna
  • realny wpływ na wysokość wynagrodzenia (podana w ogłoszeniu wartość wynagrodzenia uwzględnia podstawę wraz z premią)
  • ubezpieczenie na życie
  • profesjonalne szkolenia i stały rozwój
GTI Sp. z o.o. - jako największy Autoryzowany Partner Orange Polska S. A., posiadający 30 Regionalnych Biur Handlowych zatrudniających ponad 100 Doradców Klienta Biznesowego oraz sieć 197 salonów sprzedaży na terenie całego kraju.