MDDP Outsourcing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Specjalista/tka ds. VAT

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. aleja "Solidarności" 171, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Wspieranie przełożonego w bieżących zagadnieniach podatkowych
  • Analiza transakcji trójstronnych i łańcuchowych
  • Wsparcie Działu Księgowości w kwestiach podatkowych
  • Prowadzenie szkoleń dla zespołów księgowych
  • Przygotowywanie dokumentacji i pism do urzędów skarbowych
  • Sporządzanie Jednolitego Pliku Kontrolnego dla klientów
  • Obsługiwanie kontroli podatkowych i czynności sprawdzających
  • Sporządzanie informacji podsumowujących dla klientów
Wymagania (oczekiwane)
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz umiejętności analityczne
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (podatki, ekonomia, rachunkowość)
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych, ze szczególnym uwzględnieniem VAT
  • Doświadczenie w sporządzaniu pliku JPK
  • Doświadczenie w pracy związane z podatkiem VAT (minimum rok)
  • Umiejętność pracy w grupie
Korzyści dla kandydata
  • brak dress code’u
  • Dofinansowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Płatny system poleceń pracowniczych
  • Kwartalny budżet na integracje działowe
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dofinansowany język angielski w czasie pracy
  • pikniki rodzinne
  • dofinansowanie nauki języków
  • Hybrydowy, elastyczny czas pracy
  • elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie kart sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • Opieka medyczna dla całej rodziny
  • ubezpieczenie na życie
Jako firma outsourcingowa świadczymy usługi dla kilkuset Klientów z różnych branż. Od kilkunastu lat nieustannie rośniemy, co oznacza potrzebę dostosowywania naszych procesów, narzędzi i procedur do coraz większej skali operacji a także wykorzystania powstających rozwiązań technologicznych. Kombinacja wzrostu, nastawienia na jakość oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii sprawia, że cały czas mamy ciekawe wyzwania na horyzoncie. Interesują nas zarówno usprawnienia jakościowe jak i podnoszenie efektywności w poszczególnych procesach. Zmieniamy procedury, nawyki, korzystamy z robotów, automatyzacji. Kupujemy i budujemy samodzielnie narzędzia IT. Kwestionujemy status quo.