Brembo Poland Sp. z o.o.

Stażysta w dziale personalnym (HR)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Częstochowa, Śląskie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Rozliczanie czasu pracy, wprowadzanie danych do systemu,
  • Obsługa administracyjna pracowników,
  • Wsparcie przy realizacji bieżących zadań działu HR.
  • Nadzór nad dokumentacją kadrową,
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość przepisów prawa pracy będzie dodatkowym atutem.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Doskonała organizacja pracy, komunikatywność, odpowiedzialność za powierzone obowiązki i zaangażowanie,
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe,
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • Roczny, płatny staż w oparciu o umowę o pracę,
  • parking dla pracowników
  • Dofinansowanie do kart sportowych oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
  • kawa / herbata
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • Ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną,
  • napoje
  • Cenne doświadczenie zawodowe oraz zaangażowanie współpracowników,
  • firmowa drużyna sportowa

Każdy fan motoryzacji zapytany o najlepsze systemy hamulcowe bez chwili zastanowienia odpowiada: Brembo!

Teraz możesz stać się częścią naszej firmy, niekwestionowanej legendy motoryzacji. Działamy w branży automotive od 60 lat zajmując pozycję światowego lidera, który wyznacza kierunek rozwoju technologii bezpiecznego hamowania.

W związku z wewnętrznym awansem poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta.